ضبط کردن خارجی بازیکن فوتبال مسابقه

ضبط کردن: خارجی بازیکن فوتبال مسابقه قرارداد بازیکنان لیست بازیکنان نقل و انتقالات فدراسیون فوتبال قرارداد بازیکنان نقل و انتقالات لیگ برتر

گت بلاگز اخبار حوادث 8 کشته و زخمی در سوانح رانندگی ، روز پرحادثه در لرستان

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان گفت: روز گذشته به علت تصادفات جاده‌ای، چهار نفر در لرستان به کام فوت رفتند.

8 کشته و زخمی در سوانح رانندگی ، روز پرحادثه در لرستان

روز پرحادثه در لرستان/ 8 کشته و زخمی در سوانح رانندگی

عبارات مهم : جمعیت

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان گفت: روز گذشته به علت تصادفات بزرگراه ای، چهار نفر در لرستان به کام فوت رفتند.

به گزارش ایسنا، محمدباقر محمدی اظهار کرد: در برخورد وانت نیسان با تریلی در کیلومتر ۲۸ محور کوهدشت به کرمانشاه متاسفانه دو نفر فوت کردند و هم چنین دو تن دیگر نیز مجروح و به مراکز درمانی انتقال یافتند.

8 کشته و زخمی در سوانح رانندگی ، روز پرحادثه در لرستان

وی افزود: در اتفاق مرگبار دیگری که در کیلومتر ۲۵ محور گراب به زانوگه اتفاق افتاد شاهد تصادف یک دستگاه پراید با کامیون بنز بودیم که در آن نیز دو تن کشته و دو تن دیگر مصدوم شدند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان تاکید کرد: در این حوادث بلافاصله بعد از اطلاع جمعیت هلال احمر، تیم های امداد و نجات بزرگراه ای در صحنه حاضر و به کار رهاسازی مصدومان شتافتند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان گفت: روز گذشته به علت تصادفات جاده‌ای، چهار نفر در لرستان به کام فوت رفتند.

محمدی گفت: متاسفانه درصد قابل توجهی از فوت و میرها به علت حوادث بزرگراه ای اتفاق می افتد که می طلبد رانندگان بیش از پیش به رعایت قوانین و مقررات بزرگراه ای پای بند باشند تا کمتر شاهد حوادث ناگوار باشیم.

وی هم چنین از آمادگی کامل سامانه ۱۱۲ جمعیت هلال احمر خبر داد و افزود: این سامانه در طول شبانه روز آماده پاسخگویی به هم‎وطنان است و در صورت بروز هرگونه حادثه، مردم می توانند بلافاصله آن را به اطلاع جمعیت هلال احمر برسانند.

واژه های کلیدی: جمعیت | حوادث | لرستان | بزرگراه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs